Aktivované efektívne mikroorganizmy pre záhradu 1 liter

Kód: 131
7,90 €
Skladom

Prípravok prirodzene prírodného pôvodu vhodný na eko-pestovanie rastlín a na urýchlenie kompostovania. Prípravok zlepšuje fyzikálne, chemické a biologické vlastnosti pôdy a tým prirodzene podporuje obranyschopnosť rastlín proti hubám a hmyzu. Zmes nezávadných, nepatogénych užitočných baktérii je navrhnutá tak, aby podporovala život organizmov látkovej výmeny v pôde (samočistiaca schopnosť), ktoré ekologicky rozkladajú organický odpad. Takto vytvorení kompost je bohatý na živiny bez pliení a nepríjemného zápachu. Ide o baktérie mliečneho kvasenia, kvasinky a fotosyntetické baktérie, ktoré rozkladajú organický materiál a tým vytvárajú životuprospešné látky ako sú enzýmy, vitamíny, aminokyseliny a bioaktívne zlúčeniny(podobne ako pri kvasení kapusty.                         

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

Návod na použitie: Dávku 50ml Em-Aktiv aktivujte v 10 litroch vlažnej vody(cca 30-40°C), najlepšie plastovej nádobe. Po 20-tych minútach aplikujte(cca 2-4m3 materiálu) na kompost alebo iný organický materiál. Dalšiu aplikáciu môžte aplikovať po týždni.                                    

Zloženie: Voda, živé probiotické kultúry,  melasa z cukrovej trstiny.Sú to prírodne fermentované nie-geneticky modifikované mikroorganizmy.

Skladovanie: Skladovať na suchom a tmavom mieste, pri teplote 8 - 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Udržujte obal pevne uzavretý. Podľa potreby otvorte a vypustite prebytočné plyny.Uvedený výrobok je na zozname produktov ekologického poľnohospodárstva v Nemecku.