Výstrahy
  • Stopped getCategoryRecurse after 10 rekursions

Prírodné baktérie do záhrady Em-Aktiv 1 liter

Predajná cena5,90 €
Predajná cena bez DPH5,90 €
Základná cena5,90 €
Zľava
Suma DPH
Aktuálny stav skladu:
0
  • Popis
  • Recenzie
Aktivované efektívne mikroorganizmy pre záhradu. Prípravok prirodzene prírodného pôvodu vhodný na eko-pestovanie rastlín a na urýchlenie kompostovania.

EM-Aktiv zlepšuje fyzikálne, chemické a biologické vlastnosti pôdy a tým prirodzene podporuje obranyschopnosť rastlín proti hubám a hmyzu. Zmes nezávadných, nepatogénych užitočných baktérii je navrhnutá tak, aby podporovala život organizmov látkovej výmeny v pôde (samočistiaca schopnosť), ktoré ekologicky rozkladajú organický odpad. Takto vytvorení kompost je bohatý na živiny bez pliení a nepríjemného zápachu.

Ide o baktérie mliečneho kvasenia, kvasinky a fotosyntetické baktérie, ktoré rozkladajú organický materiál a tým vytvárajú životuprospešné látky ako sú enzýmy, vitamíny, aminokyseliny a bioaktívne zlúčeniny(podobne ako pri kvasení kapusty). Preto sa Em-Aktiv zvlášť hodí na urýchlenie kompostovania, Bokashi kompost, na zvýšenie úrodnosti a humusu v pôde.

Návod na použitie:

Dávku 50ml Em-Aktiv aktivujte v 10 litroch vlažnej vody(cca 30-40°C), najlepšie plastovej nádobe. Po 20-tych minútach aplikujte(cca 2-4m3 materiálu) na kompost alebo iný organický materiál. Dalšiu aplikáciu môžte aplikovať po týždni.

Alebo overený postrek štyroch muškatierov na 10L vody:
·       50 ml EM-Aktiv
·       1 čl Pr.postrek proti hubám
·       1 čl Pr.minerál na rast
·       50ml Rastlinný repelent

Zloženie:

voda, živé probiotické kultúry,  melasa z cukrovej trstiny.Sú to prírodné nie-geneticky modifikované mikroorganizmy, ktoré vznikajú v procese fermetácie.

Skladovanie:

Skladovať na suchom a tmavom mieste, pri teplote 8 - 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Udržujte obal pevne uzavretý. Podľa potreby otvorte a vypustite prebytočné plyny.

Uvedený výrobok je na zozname produktov ekologického poľnohospodárstva v Nemecku.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Informácie:

Naša predajňa
Ekodrogéria EcoJas
Malohontská 1757, 979 01 Rimavská Sobota