Slim Shirt

Uni-probiotický eko-čistič Em-Mikro liter v recy-fľaši

Predajná cena9,90 €
Predajná cena bez DPH9,90 €
Základná cena9,90 €
Zľava
Suma DPH
Aktuálny stav skladu:
8
Jednotiek v balení:
6
on-order.gif
  • Popis
  • Recenzie
Univerzálny probiotický eko-čistič povrchov, ako je keramika, drevo, nerez, mramor, laminát, dlaždice, plasty, sklo, čalúnenia a koberce. Množstvo 1 liter

Naš probiotický čistič s mydlovými orechmi, alkoholom, silne efektívnymi mikroorganizmami a jemnou vôňou citrónovej trávy vyčistí organicky znečistený povrch, ktorého je v domácnosti dostatok a zanechá po sebe silný lesk a príjemnú vôňu.Zloženie tohto čističa podporuje prirodzenú ochrannú vrstvu kože, aby ruky neboli zaťažené čistením bez použitia rukavic a je neškodný voči vám a prostrediu.

Povrchy sú bez poškodenia dokonale čisté, zvyšky čistiaceho prostriedku na povrchu udržujú čistotu a lesk dlho po použití. Efektívne mikroorganizmy pôsobia ďalej aj po vyčistení a podporujú rovnováhu na mikrobiálnej urovni (čistenie na báze chlóru ničí všetky baktérie aj tie dobré a dáva tým šancu patogénom rozmnožiť sa). Zápachy sú eliminované a nie len prekryté vôňou. Antistatickosť čistených povrchov je čoraz silnejšia a povrchy sa neznečisťujú znovu tak rýchlo.

Zloženie:

Voda, efektívne mikrooganizmy, cukor z Bio-obilonín, alkohol s miestnych sadov, 5% neiónové povrchovo aktívne látky (mydlové orechy zbierané vo voľnej prírode), trstinová melasa, citrónová tráva(vôňa), Zelené zlato, Kin-Mineral.

Použitie:

20 ml Em-Mikro-čistič na 10 l vody(1:500) podlaha, sklo, obkladačky, WC, kúpeľna, kuchyna                                                                                                                                                   Náš tip:
Zmes EM Mikro-čističa a vody by mala byť použitá v priebehu 3dní (napr.použitie v spreji pri čistení okien,kúpelne a pod.). Zostávajúcou zmesou po čistení môžete pokojne poliať vaše rastliny alebo kompost. 

Prostriedok je plne biologicky odbúrateľný a dokonca podporuje mikroflóru v pôde. 

Biologická odbúrateľnosť bola vykonaná podľa OECD 301B. 

 

Jednotiek v balení: 6
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Informácie:

Naša predajňa
Ekodrogéria EcoJas
Malohontská 1757, 979 01 Rimavská Sobota