Aktivátor pôdneho života, 1L recy-fľaša

Kód: 92
9,90 €
Skladom

Pôdny aktivátor stabilizuje pôdnu mikrobiológiu a tým vytvára symbiózu medzi rastlinami a mikroorganizmami. Mnoho majiteľov záhrad má ťažké pôdy, s ktorými sa ťažko pracuje. Zhutnenie, únava pôdy, neobmedzený rast buriny alebo silný rast určitých rastlín môžu záhradnícke práce znepríjemniť. Na zvrátenie týchto problémov sme vyvinuli prírodný aktivátor pôdneho života.

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

Pôdny aktivátor stabilizuje pôdnu mikrobiológiu a tým vytvára symbiózu medzi rastlinami a mikroorganizmami. Zdravé rastliny vylučujú okolo 50% energie produkovanej fotosyntézou koreňmi ako exsudáty, ktoré „živia“ život v pôde. Tieto koreňové exsudáty sú tekutiny vylučované koreňmi rastlín sú životne dôležité pre pôdne mikroorganizmy, a preto sa pôda stáva úrodná alebo nie. Ak sa vylučovanie koreňov zastaví z dôvodu nedostatočnej mikrobiológie v pôde, vedie to k zvýšeniu energetického obsahu v rastline a hromadeniu šťavy v rastline. To oslabuje rastlinu a priťahuje rôznych škodcov, ako sú vošky ale aj plesne. Keď pôdna mikrobiológia neharmonizuje rastie burina ako ukazovateľ nerovnováhy(viď polia obrábané konvenčným spôsobom).

Kedy použijete Aktivátor:

- pred zapracovaním organických látok (bokashi, hnoj, zvyšky rastlín, mulčovanie)
- po mulčovaní organickým materiálom (seno, odrezky trávnika ...)
- pred obrábaním pôdy (rýľovanie, kyprenie, kopanie a pod ...)
- pri prácach na záhone (rozhadzovanie organického hnojiva a kompostu ...)

Zloženie:

Voda, organická melasa z cukrovej trstiny, byliny, hnedé riasy, mikroorganizmy, baktérie mliečneho kvasenia, fotosyntetizujúce baktérie, droždie, soľ, roztok humínovej kyseliny, spagyric.

Návod na použitie: rieďte akýmkoľvek množstvo vody. Nepoužívajte na prudkom slnku

-Pred zapracovaním organických látok (bokashi, hnoj, zvyšky rastlín, mulčovanie ...) nalejte 50 ml Bodenagilu / m², ťažké a veľmi tvrdé pôdy 75 ml / m².

- Po mulčovaní organickými látkami (seno, odrezky trávnika atď.) Zalievajte (25 ml / m²)

- Pred obrábaním pôdy (rýľovanie, kyprenie, kopanie a pod.) 50 ml/ m²    

- Pred prípravou záhonu: 50 ml Bodenagilu / m²

Skladovacia teplota 8 ° C až 28 ° C, nádoba musí byť vždy dobre uzatvorené, lebo kyslík znižuje trvanlivosť po otvorení fľaši.