Tekuté probiotikum Multi impuls Bio 0,5 litra

Predajná cena19,90 €
Predajná cena bez DPH19,90 €
Základná cena19,90 €
Zľava
Suma DPH
Aktuálny stav skladu:
0
  • Popis
  • Recenzie
Zmes živých probiotických kultúr pôsobí v harmónií s ľudským telom a využíva silu dobrých baktérií, ktorých sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte dospelej osobe až 2kg. Fermentované tekuté probiotiká obohatia váš organizmus prirodzeným spôsobom o probiotické kultúry .Tekuté probiotiká su zvlášť vhodné pre deti - tekutina sa ľahko prehĺta a je možné zmiešať ho s čajom alebo s obľúbeným džúsom.

Multi impuls sa vyrába dlhou fermentáciou s vysokým obsahom probiotických kultur, vitamínov a minerálov. Zloženie: voda,  ovčia srvátka, kozie mlieko, vývar na báze jačmeňa , citrónová štava, harmanček a zmes kvasiniek (organicky pestované) ..

Čím rozmanitejšie a vyváženejšia bude vaša črevná mikroflóra, tým ľahšie a efektívnejšie môže váš imunitný systém reagovať na narušenie. Funkčnosť čreva má vplyv na všetky oblasti duševnej pohody tela, mysle a duše.

Neexistujú žiadne ľudské ochorenie, ktoré nie je v dôsledku nerovnováhy črevnej flóry. V súčasnej dobe sa počet ľudí, ktorí trpia dysbacteriosis je enormne veľký. V jednotlivých prípadoch to može byť zápcha, hnačka alebo prerastanie s hubami (Candida sp.). Mnoho závažných a chronických ochorení môže byť výsledkom tejto nerovnováhy. Vzhľadom k tomu možstvo mikroorganizmov s črevnej sliznice, moduluje imunitný systém organizmu. Všetky neznášanlivosti, alergie a kožné ochorenia ide spolu s narušenou črevnou flóru. Liečba ochorenia s mikroorganizmami je už od staroveký známa.

Všetky predchádzajúce kultúry poznali mikrobiálne kvasené nápoje, ktoré použivali aj ako lieky, napr. Met (Germánske), pivo (Sumerskej), Soma (India), Kombucha (Východnej Europe), kvasu (Rusko), chicha (Južná Amerika).Viac tu: http://preview.em-aktiv-sk.webnode.sk/products/multi-pulz/
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Informácie:

Naša predajňa
Ekodrogéria EcoJas
Malohontská 1757, 979 01 Rimavská Sobota