Tekuté probiotikum Multi impuls Bio 0,5 litra

Predajná cena19,90 €
Predajná cena bez DPH19,90 €
Základná cena19,90 €
Zľava
Suma DPH
Aktuálny stav skladu:
0
  • Popis
  • Recenzie
Zmes živých probiotických kultúr pôsobí v harmónií s ľudským telom a využíva silu dobrých baktérií, ktorých sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte dospelej osobe až 2kg.Baktérií je asi 500 druhov a v zdravom tele prevládajú "dobré" baktérie nad "zlými". Medzi dobré baktérie patria hlavne mliečne baktérie -- laktobacily a nazývame ich probiotické baktérie (pro bios -- pre život). Tieto baktérie vedia spracovať cukry na kyselinu mliečnu a ďalšie kyseliny. Produkujú tiež množstvo enzýmov, ktoré premieňajú zložky potravy na jednoduchšie látky, ktoré neskôr črevná sliznica prijme ako základ výživy pre všetky ľudské bunky. Svojím spôsobom zlepšujú činnosť čreva, zvyšujú odolnosť proti infekciám, tlmia účinok "zlých" baktérií v čreve, odstraňujú voľne radikály v čreve. Laktobacily umožňujú produkciu dôležitých vitamínov, podieľajú sa na vstrebávaní dôležitých látok, ako je vápnik, železo a svojím spôsobom sa výrazne podieľajú na imunite človeka a prevencii alergických ochorení.
Baktérie mliečneho kvasenia vo veľkej miere rozhodujú o tom, aký bude náš zdravotný stav:
-- budeme či nebudeme unavení
-- ako budeme znášať stres
-- ako budeme vyzerať -- akú budeme mať kožu, pleť
-- ako rýchlo budeme starnúť
-- ako často budeme či nebudeme chorí -- od obyčajných tráviacich problémov, ako napríklad nadúvanie, po hnačku, zápchu... až po rôzne chronické črevné ochorenia, chronické zápaly, alergické ochorenia, kožné ochorenia, plesňové ochorenia, u žien pošvové výtoky...
U tehotných žien zasa nedostatok laktobacilov v čreve môže rozhodnúť o výskyte alergie ich narodeného dieťaťa.
Vo svojom dôsledku majú laktobacily veľký vplyv aj na to, či ochorieme alebo neochorieme na nádorové ochorenie -- napr. karcinómom hrubého čreva.

Multi impuls sa vyrába dlhou fermentáciou s vysokým obsahom probiotických kultur, vitamínov a minerálov. Zloženie: voda,  ovčia srvátka, kozie mlieko, vývar na báze jačmeňa , citrónová štava, harmanček a zmes kvasiniek (organicky pestované) ..

Čím rozmanitejšie a vyváženejšia bude vaša črevná mikroflóra, tým ľahšie a efektívnejšie môže váš imunitný systém reagovať na narušenie. Funkčnosť čreva má vplyv na všetky oblasti duševnej pohody tela, mysle a duše.

Neexistujú žiadne ľudské ochorenie, ktoré nie je v dôsledku nerovnováhy črevnej flóry. V súčasnej dobe sa počet ľudí, ktorí trpia dysbacteriosis je enormne veľký. V jednotlivých prípadoch to može byť zápcha, hnačka alebo prerastanie s hubami (Candida sp.). Mnoho závažných a chronických ochorení môže byť výsledkom tejto nerovnováhy. Vzhľadom k tomu možstvo mikroorganizmov s črevnej sliznice, moduluje imunitný systém organizmu. Všetky neznášanlivosti, alergie a kožné ochorenia ide spolu s narušenou črevnou flóru. Liečba ochorenia s mikroorganizmami je už od staroveký známa.

Všetky predchádzajúce kultúry poznali mikrobiálne kvasené nápoje, ktoré použivali aj ako lieky, napr. Met (Germánske), pivo (Sumerskej), Soma (India), Kombucha (Východnej Europe), kvasu (Rusko), chicha (Južná Amerika).Viac tu: http://preview.em-aktiv-sk.webnode.sk/products/multi-pulz/
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Informácie:

Naša predajňa
Ekodrogéria EcoJas
Malohontská 1757, 979 01 Rimavská Sobota