Kúpeľ snov probiotická prísada do kúpeľa 1 liter

Kód: 134
14,90 €
Skladom

Fermentovaná prísada do kúpeľa s účinnými mikroorganizmami a s hydratačným účinkom, ale zároveň prospešné pre váš kožný mikrobióm.

Účinky:

Zvlášť sa hodí na starostlivosť o podráždenú pokožku. Vyrobené z prírodných surovín dlhým fermentačným procesom s vysokokvalitnými prísadami podľa vysokých štandardov kvality bez pridania konzervačných látok.

Práve fermentáciou vznikajú cenné metabolity, ktoré sú prospešné pre starostlivosť o pleť a váš kožný mikrobióm. Ideálne pre starostlivosť o podráždenú pokožku!

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

 Dávkovanie:

Vaňový kúpeľ pridajte cca 250 ml prípravku.

Kúpeľ nôh- 20 ml/ 5 l vody.

Zloženie: Voda, srvátka, obilný extrak, baktérie mliečneho kvasenia, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium breve, B. infantis, B. lactis, B. longum , Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. crispatus, L. fermentum, L. paracasei., L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. salivarius, Streptococcus thermophilus), inulín, ryžový škrob, Chamomilla Extrakt z kvetov harmančeka, citrón, Manju, morská soľ, Citrusová aróma, ecylglykozidy, olej z kôry Citrus aurantii (pomarančový olej), olej z citrónovej trávy),