Probiotický nápoj Red Redox ®

Kód: 125
Novinka
22,90 €
Skladom

Probiotický produkt mliečneho kvasenia s plodami arónioe v bio kvalite.  Obsahuje 15 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a pivovarskými kvasnicami v bio kvalite pre všeobecné blaho nielen tráviaceho traktu. Bez obsahu laktózy, lepku a vo  vegetariánske bio kvalite.                                                                                                      

Arónia je právom považovaná za tzv. superovocie či vitamínovú bombu. Aj keď jej plody sú pomerne malé, vyznačujú sa mimoriadnymi pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus. Je vedecky dokázané, že arónia je bohatým zdrojom vitamínov, minerálnych látok a ostatných živín prospešných pre človeka. Obsahuje aj prírodný jód.

Tieto baktérie vedia spracovať cukry na kyselinu mliečnu a ďalšie kyseliny. Produkujú tiež množstvo enzýmov, ktoré premieňajú zložky potravy na jednoduchšie látky, ktoré neskôr črevná sliznica prijme ako základ výživy pre všetky ľudské bunky. Svojím spôsobom zlepšujú činnosť čreva, zvyšujú odolnosť proti infekciám, tlmia účinok "zlých" baktérií v čreve, odstraňujú voľne radikály v čreve. Laktobacily umožňujú produkciu dôležitých vitamínov, podieľajú sa na vstrebávaní dôležitých látok, ako je vápnik, železo a svojím spôsobom sa výrazne podieľajú na imunite človeka a prevencii alergických ochorení.

 

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

Návod na použitie: Ráno alebo večer na lačno 1x30 ml Multi Impuls ® 30 ml obsahuje 2 miliardy baktérii.

Po otvorení fľašu uskladnite v chladničke a spotrebujte do 6 týždňov. Dátum spotreby uzavretej fľaši je uvedený na etikete. 

Zloženie: Pitná voda, ovčia srvátka*, kozia srvátka*, živný roztok na báze jačmeňa*, citrón*, kvety rumančeka*, baktérie mliečneho kvasenia** (0,009%), kvasnice z ekologického poľnohospodárstva. Organické zložky sa fermentujú spolu. Prírodné divoké byliny, čučoriedky, bobule arónie a bazy. Bifidobacterium breve, B. infantis, B. lactis, B. longum, Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. crispatus, L. fermentum, L. paracasei, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L.