Probiotický nápoj Green Redox ®

Kód: 122
22,90 €
Skladom

Probiotický nápoj Green Redox ® -  Probiotický produkt mliečneho kvasenia s kurkumou a moringou v bio kvalite.   Obsahuje 15 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a pivovarskými kvasnicami v bio kvalite pre všeobecné blaho nielen tráviaceho traktu. Bez obsahu laktózy a lepku, vegetariánske v bio kvalite.

Kurkuma prispieva k správnemu fungovaniu tráviaceho traktu je kľúčové nielen pre fyzickú a psychickú pohodu. Moringa má pozitívny vplyv na mnohé aspekty ľudského zdravia. Štúdie potvrdili jej výrazné antidiabetické vlastnosti a tiež protirakovinové účinky.

Tieto baktérie vedia spracovať cukry na kyselinu mliečnu a ďalšie kyseliny. Produkujú tiež množstvo enzýmov, ktoré premieňajú zložky potravy na jednoduchšie látky, ktoré neskôr črevná sliznica prijme ako základ výživy pre všetky ľudské bunky. Svojím spôsobom zlepšujú činnosť čreva, zvyšujú odolnosť proti infekciám, tlmia účinok "zlých" baktérií v čreve, odstraňujú voľne radikály v čreve. Laktobacily umožňujú produkciu dôležitých vitamínov, podieľajú sa na vstrebávaní dôležitých látok, ako je vápnik, železo a svojím spôsobom sa výrazne podieľajú na imunite človeka a prevencii alergických ochorení.

                                                                    

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

Návod na použitie: Ráno alebo večer na lačno 1x30 ml Green Redox ® 30 ml obsahuje 2 miliardy baktérii.

Po otvorení fľašu uskladnite v chladničke a spotrebujte do 6 týždňov. Dátum spotreby uzavretej fľaši je uvedený na etikete.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Zloženie: Pitná voda, ovčia srvátka*, kozia srvátka*, živný roztok na báze jačmeňa*, citrón*, kvety rumančeka*, baktérie mliečneho kvasenia** (0,009%), kvasnice z ekologického poľnohospodárstva. Organické zložky sa fermentujú spolu. Prírodné divoké bylinymoringa* (0,33 %), kurkuma* (0,17 ) Bifidobacterium breve, B. infantis, B. lactis, B. longum, Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. crispatus, L. fermentum, L. paracasei, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. salivarius, Streptococcus thermophilus.