Tekuté probiotikum Multi impuls Bio 0,5 litra

Kód: 110
19,90 €
Skladom

Zmes živých probiotických kultúr pôsobí v harmónií s ľudským telom a využíva silu dobrých baktérií, ktorých sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte dospelej osobe až 2kg. Baktérií je asi 500 druhov a v zdravom tele prevládajú "dobré" baktérie nad "zlými". Medzi dobré baktérie patria hlavne mliečne baktérie -- laktobacily a nazývame ich probiotické baktérie (pro bios -- pre život).

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

Tieto baktérie vedia spracovať cukry na kyselinu mliečnu a ďalšie kyseliny. Produkujú tiež množstvo enzýmov, ktoré premieňajú zložky potravy na jednoduchšie látky, ktoré neskôr črevná sliznica prijme ako základ výživy pre všetky ľudské bunky. Svojím spôsobom zlepšujú činnosť čreva, zvyšujú odolnosť proti infekciám, tlmia účinok "zlých" baktérií v čreve, odstraňujú voľne radikály v čreve. Laktobacily umožňujú produkciu dôležitých vitamínov, podieľajú sa na vstrebávaní dôležitých látok, ako je vápnik, železo a svojím spôsobom sa výrazne podieľajú na imunite človeka a prevencii alergických ochorení.


Baktérie mliečneho kvasenia vo veľkej miere rozhodujú o tom, aký bude náš zdravotný stav:
-- budeme či nebudeme unavení
-- ako budeme znášať stres
-- ako budeme vyzerať -- akú budeme mať kožu, pleť
-- ako rýchlo budeme starnúť
-- ako často budeme či nebudeme chorí -- od obyčajných tráviacich problémov, ako napríklad nadúvanie, po hnačku, zápchu... až po rôzne chronické črevné ochorenia, chronické zápaly, alergické ochorenia, kožné ochorenia, plesňové ochorenia, u žien pošvové výtoky...

U tehotných žien zasa nedostatok laktobacilov v čreve môže rozhodnúť o výskyte alergie ich narodeného dieťaťa.
Vo svojom dôsledku majú laktobacily veľký vplyv aj na to, či ochorieme alebo neochorieme na nádorové ochorenie -- napr. karcinómom hrubého čreva.

Návod na použitie: Ráno alebo večer na lačno 1x30 ml Blue Redox ® obsahuje 2 miliardy baktérii. Po otvorení fľašu uskladnite v chladničke a spotrebujte do 6 týždňov.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Zloženie: Pitná voda, ovčia srvátka*, kozia srvátka*, živný roztok na báze jačmeňa*, citrón*, kvety rumančeka*, baktérie mliečneho kvasenia** (0,009%), kvasnice z ekologického poľnohospodárstva.