Univerzálny probiotický eko-čistič liter v recy-fľaši

Kód: 80
9,90 €
Skladom

Univerzálny probiotický eko-čistič povrchov, ako je keramika, drevo, nerez, mramor, laminát, dlaždice, plasty, sklo, čalúnenia a koberce. Množstvo 1 liter

Detailné informácie

BIO
100% BIO produkty
Najlepšej kvality
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 70 Eur
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Radi vám poradíme
Zľavy pre zákazníkov
Zľavy pre zákazníkov
Oceníme vašu vernosť

Podrobný popis

Naš probiotický čistič s mydlovými orechmi, alkoholom, silne efektívnymi mikroorganizmami a jemnou vôňou citrónovej trávy vyčistí organicky znečistený povrch, ktorého je v domácnosti dostatok a zanechá po sebe silný lesk a príjemnú vôňu.Zloženie tohto čističa podporuje prirodzenú ochrannú vrstvu kože, aby ruky neboli zaťažené čistením bez použitia rukavic a je neškodný voči vám a prostrediu.

Povrchy sú bez poškodenia dokonale čisté, zvyšky čistiaceho prostriedku na povrchu udržujú čistotu a lesk dlho po použití. Efektívne mikroorganizmy pôsobia ďalej aj po vyčistení a podporujú rovnováhu na mikrobiálnej urovni (čistenie na báze chlóru ničí všetky baktérie aj tie dobré a dáva tým šancu patogénom rozmnožiť sa). Zápachy sú eliminované a nie len prekryté vôňou. Antistatickosť čistených povrchov je čoraz silnejšia a povrchy sa neznečisťujú znovu tak rýchlo.

Zloženie:

Voda, efektívne mikrooganizmy, cukor z Bio-obilonín, alkohol s miestnych sadov, 5% neiónové povrchovo aktívne látky (mydlové orechy zbierané vo voľnej prírode), trstinová melasa, citrónová tráva(vôňa), Zelené zlato, Kin-Mineral.

Použitie:

20 ml Em-Mikro-čistič na 10 l vody(1:500) podlaha, sklo, obkladačky, WC, kúpeľna, kuchyna

Náš tip:
Zmes EM Mikro-čističa a vody by mala byť použitá v priebehu 3dní (napr.použitie v spreji pri čistení okien,kúpelne a pod.). Zostávajúcou zmesou po čistení môžete pokojne poliať vaše rastliny alebo kompost. 

Prostriedok je plne biologicky odbúrateľný a dokonca podporuje mikroflóru v pôde. 

Biologická odbúrateľnosť bola vykonaná podľa OECD 301B. 

 

Jednotiek v balení: 6